OC 30 dni
Aktywacja polis OC (30 dni)
+48 17 860 02 64
+48 17 230 49 55
Ubezpieczenia roczne
+48 17 863 78 98
+48 17 230 49 53
Szybki kontakt
Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Preferowana godzina oddzwonienia:

Multiagencja

Każdy właściciel auta musi stanąć przed wyborem najlepszej dla siebie oferty ubezpieczenia OC. Można powiedzieć,że rynek ubezpieczeń daje nam ogromny wachlarz możliwości w tej dziedzinie. Wystarczy tylko porównać proponowane oferty i wybrać tę odpowiednią.

Tak, więc, musimy  trochę pojeździć po mieście, poczytać w internecie czy ewentualnie podzwonić w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące nas pytania, i bingo… po paru próbach i porównaniach prawdopodobnie wygrzebiemy najlepszą dla siebie opcję. Gorzej, jeśli zabraknie nam czasu albo cierpliwości na te wszystkie operacje. Właśnie z potrzeby klientów zrodził się pomysł na multiagencje specjalizujące się w oferowaniu ubezpieczeń komunikacyjnych – OC,AC, NNW, ASSISTANCE itp. Wyobraź sobie, że odwiedzając jedno biuro otrzymujesz informacje na temat ofert kilku czy nawet kilkunastu wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych. Jedna osoba w krótkim czasie jest w stanie fachowo określić cenę oraz zakres korzyści płynących z zakupu określonych ubezpieczeń.

Multiagencja daje możliwość swobodnego wyboru oferty, która ma być „niczym uszyta na miarę”- to klient decyduje, jak ma ona wyglądać i jaki ma mieć zakres. Możesz swobodnie dokonać wyboru konkretnego rozwiązania. Multiagencja pozwala na ogólne, a jednocześnie profesjonalne i wnikliwe spojrzenie na interesujące Cię oferty