OC 30 dni
Aktywacja polis OC (30 dni)
+48 17 86 00 264
Ubezpieczenia roczne
+48 17 86 37 898
Szybki kontakt
Imię:
Nazwisko:
Telefon:
Preferowana godzina oddzwonienia:

Wszystkie aktualności

Strona: 1/2
 
Zanim wybierzesz OC, sprawdź w kilku towarzystwach
Nie da się uniknąć wydatku związanego z zakupem ubezpieczenia OC. Bardzo często brak nam czasu i zapału, żeby do wyboru odpowiedniego ubezpieczenia podejść rozsądnie. Co za tym idzie? Za polisy płacimy znacznie więcej niż moglibyśmy, po prostu za nie przepłacamy.
Dodano: 2013-01-07
Czytaj całość
Co najbardziej zachęca do zakupu samochodu?
Zakup pojazdu, bez względu czy jest on nowy, czy też używany, zawsze związany jest z dużymi wydatkami. W przypadku samochodów sprowadzanych z zagranicy, koszty te są jeszcze wyższe. Nie powinien, zatem dziwić fakt, że to właśnie upust lub rabat działają najbardziej motywująco na polskich kierowców.
Dodano: 2012-04-23
Czytaj całość
Opona prawdę Ci powie…
Wbrew potocznej opinii, opony nie są tylko łącznikiem samochodu z nawierzchnią. Przy odrobienie wiedzy, o sposobie zużywania się opon, możemy diagnozować "dolegliwości" naszego pojazdu.
Dodano: 2012-04-23
Czytaj całość
Wyjazd za granicę bez komplikacji
Polacy posiadają coraz lepsze i niezawodne auta. Nie obawiamy się wyjazdów do innych krajów. Odległość przestała być jakimkolwiek utrudnieniem. Jednak nawet najbardziej doświadczony kierowca, może być uczestnikiem kolizji drogowej. Co robić, gdy spotka nas takie przykre doświadczenie za granicą?
Dodano: 2012-03-19
Czytaj całość
Ceny ubezpieczeń muszą pójść w górę?
Wszyscy zgodnie mówią, że podwyżki są nieuniknione w Polsce. Wszak w innych krajach europejskich ubezpieczenie jest i tak droższe. Do tego dochodzi rosnąca ilość wypłat odszkodowań z polis OC i rosnące koszty, by utrzymać odpowiednią jakość usług - czy tak musi być?
Dodano: 2012-01-12
Czytaj całość
Konsekwencje braku ubezpieczenia
Skutki braku ubezpieczenia OC mogą być poważne, przyjrzyjmy się jednak, jakie konkretnie sankcje karne przewiduje art. 88 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych.
Dodano: 2012-01-05
Czytaj całość
Polak mądry po szkodzie?!- nie znamy konsekwencji jazdy bez OC!
W Polsce jest ogromne przyzwolenie na jazdę bez ubezpieczenia OC, czytamy w raporcie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Nie akceptuje jej tylko 15% Polaków, mimo że 90% zdaje sobie sprawę, że jazda bez OC jest nielegalna.
Dodano: 2012-01-03
Czytaj całość
Nasza najnowsza oferta – OC krótkoterminowe
Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i najczęściej umowę podpisujemy na 12 miesięcy, która automatycznie się odnawia, jeśli jej nie wypowiemy pisemnie na jeden dzień przed końcem okresu rozliczeniowego. Jest jednak możliwość zawarcia umowy krótkoterminowej.
Dodano: 2011-12-21
Czytaj całość
Nieznany sprawca wypadku. Co z odszkodowaniem?
W przypadku kolizji z innym samochodem na ogół wiemy, co robić – wzywamy policję lub w porozumieniu z winowajcą sporządzamy odpowiednie oświadczenie. Zdarzają się przypadki, że sprawca zbiegnie z miejsca wypadku, a my nie zdążymy spisać numerów rejestracyjnych. To, kto jest odpowiedzialny za pokrycie...
Dodano: 2011-12-20
Czytaj całość
Najlepsze autocasco – jak je wybrać?
Dobrowolne ubezpieczenie autocasco (AC) gwarantuje nam wypłatę odszkodowania, kiedy nasze auto zostanie uszkodzone podczas kolizji bądź w wyniku dewastacji, kradzieży czy innych zdarzeń losowych.Czym powinniśmy kierować się wybierając polisę?
Dodano: 2011-08-10
Czytaj całość
Strona: 1/2